Arin

Gayrimenkul yatırım projeleri alanında faaliyet gösteren Cihangir Grup şirketlerinden Arin, hem kendi mülklerinde hem de dileyen mülk sahipleri için kapsamlı bir uzmanlık yelpazesi içinde üst düzey projeler geliştirme hizmeti sunar. Arin, yüksek kalite ile yüksek değerli konut ve iş yaşam alanları oluşturur.

Üstelik bu hizmetlerini, araştırma ekibi ile birlikte gerçekleştirdiği pazar analizleri ve değerlendirme raporlarıyla projenin gerçekleştirileceği bölgenin ve yerin belirlenmesi noktasından başlatma kabiliyetine sahiptir. Arin yatırım projelerinin var olan dört ana aşaması olan fizibilite, projelendirme, üretim ve yerinde montaj ile devreye alma aşamalarını konusunun uzmanı ve deneyimli geniş ekibi ile a’dan z’ye Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirmektedir. Müşterilerine etkin ve verimli projelerin temelini oluşturan, bölge, şehir ve ilçeler düzeyinde pazar analizleri sunmak da yine hizmetleri arasındadır.

Her türlü inşaat yapmak üzere arsa almak, inşaatları tamamlayıp satmak, arsa sahibi olan gerçek ve tüzel kişilerle anlaşmalar yapıp, inşaatları tamamlayıp teslim etmek ve bu kişiler ile mülk (kat) karşılığı inşaatlar yapma hususunda araştırma ekibi bölge, şehir ve ilçeler düzeyinde detaylı bir pazar analizi hizmeti sağlayabilmektedir.  Elde edilen verilerle birlikte, kullanıcı istekleri doğrultusunda sağlamlık, estetik ve kullanışlılık öğelerini içinde barındıran yaşam alanları oluşturmaktadır.